Drupal LMS (1.1.0-beta2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Add
he: הוספה

en: Roles
he: תפקידים

en: activity
he: פעילות

en: Revert
he: שחזור

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
he: @type: נמחקה %title מגרסה %revision.

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
he: מהדורה מתאריך %revision-date מסוג @type %title נמחקה.

en: @type: reverted %title revision %revision.
he: @type: שוחזרה %title לגרסה %revision.
