Drupal LMS (1.1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Add
jv: Tambah

en: Roles
jv: Parāgā

en: Revert
jv: Baléknā

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
jv: Revisi sākā %revision-date nang @type %title uwis dibusak.

en: @type: reverted %title revision %revision.
jv: @type: dibaléknā %title revisi %revision.
