Drupal LMS (1.1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: activity
kn: ಚಟುವಟಿಕೆ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು
