Drupal LMS (1.1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: @type: deleted %title revision %revision.
ku: @type: پێداچوونەوەی %revision  %title سڕایەوە.

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ku: پێداچوونەوەکی %revision-date @type %title سڕایەوە.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ku: @type: گەڕاندرایەوە %title بۆ پێداچوونەوەی %revision.
