Drupal LMS (1.1.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
