Drupal LMS (1.1.0-beta2) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: Add
no: Legg til

en: Roles
no: Roller

en: Class
no: Klasse

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil bytte ut versjonen som vises med versjonen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil slette versjonen fra %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
no: @type: %title versjon %revision slettet.

en: Is one of
no: Er en av

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
no: Versjonen fra %revision-date av %title, innholdstype @type, ble slettet.

en: @type: reverted %title revision %revision.
no: @type: %title versjon %revision tilbakeført.

en: Are you sure you want to revert the revision?
no: Er du sikker på at du vil tilbakestille versjonen?

en: Are you sure you want to delete the revision?
no: Er du sikker på at du vil slette versjonen?

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
no: @type %title har blitt tilbakestilt til revisjonen fra %revision-date.
