Drupal LMS (1.1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Add
ro: Adaugă

en: Roles
ro: Roluri

en: Class
ro: Clasă

en: Revert
ro: Revenire

en: Classes
ro: Clase

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ro: Sigur doriți revenirea la revizia din %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ro: Sigur doriți să ștergeți revizia din %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
ro: @type: pentru %title revizia %revision a fost ștearsă.

en: Is one of
ro: Este unul dintre

en: Copy of the revision from %date.
ro: Copie a reviziei de la data de %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ro: Revizia din %revision-date a @type %title a fost ștearsă.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ro: @type: readus la reviyia %revision a %title.

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
ro: @type %title a revenit la revizia din %revision-date.
