Drupal LMS (1.1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Add
sk: Pridať

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Class
sk: Trieda

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sk: @type: odstránené %title revízia %revision.

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
sk: Revízia @type %title z %revision-date bola odstránená.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sk: @type: vrátené %title  revízia %revision.

en: Are you sure you want to revert the revision?
sk: Naozaj chcete revíziu vrátiť?

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
sk: @type %title bol vrátený na revíziu z %revision-date.
