Drupal LMS (1.1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Add
sv: Lägg till

en: Roles
sv: Roller

en: Class
sv: Klass

en: activity
sv: aktivitet

en: Revert
sv: Återställ

en: Classes
sv: Klasser

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sv: @type: raderade version %revision av %title.

en: Is one of
sv: Är en av

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
sv: Versionen från %revision-date av %title (@type) har raderats.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sv: @type: återställde version %revision av %title.

en: Are you sure you want to revert the revision?
sv: Är du säker på att du vill återställa versionen?

en: Are you sure you want to delete the revision?
sv: Är du säker på att du vill ta bort versionen?

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
sv: @type %title har återställts till versionen från %revision-date.
