Drupal LMS (1.1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (42 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Full text
ug: تولۇق تېكىست

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Results
ug: نەتىجە

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Course
ug: دەرس

en: - All -
ug: ھەممىسى
