Drupal LMS (1.1.0-beta4) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ
