Drupal LMS (1.1.0) - en to br translation catalogue (14 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Page
br: Pajenn

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: Plugin
br: Lugant
