Drupal LMS (1.1.0) - en to nn translation catalogue (49 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: User
nn: Brukar

en: Continue
nn: Hald fram

en: Created
nn: Laga

en: Answer
nn: Svar

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: 1 minute | @count minutes
nn[0]: 1 minutt
nn[1]: @count minutt

en: 1 hour | @count hours
nn[0]: 1 time
nn[1]: @count timar

en: 1 day | @count days
nn[0]: 1 dag
nn[1]: @count dagar

en: Selected
nn: Valgt

en: Roles
nn: Roller

en: Comment
nn: Kommentar

en: Published
nn: Publisert

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Details
nn: Detaljar

en: Start
nn: Byrjar

en: Class
nn: Klasse

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Finished
nn: Ferdig

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
