Drupal LMS (1.1.1) - en to et translation catalogue (85 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Created
et: Loodud

en: Answer
et: Vastus

en: 1 minute | @count minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Selected
et: Valitud

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Score
et: Tulemus

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Warning
et: Hoiatus

en: N/A
et: Puudub

en: Authored by
et: Autor

en: Details
et: Üksikasjad

en: Owner
et: Omanik

en: Start
et: Algus

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Class
et: Klass

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Full text
et: Täistekst

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Activity
et: Tegevus

en: Revert
et: Lähtesta

en: Current status
et: Praegune olek

en: Results
et: Tulemused

en: Changed
et: Muudetud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Finished
et: Valmis

en: Mandatory
et: Nõutav

en: 1 second | @count seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Classes
et: Klassid

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
et: @type: %title redaktsioon %revision kustutatud.

en: Selection type
et: Valiku liik

en: Target
et: Siht

en: Error message
et: Veateade

en: Activities
et: Tegevused, eesmärgid

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Bundle
et: kogum

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
et: Redaktsioon %revision-date @type %title on kustutatud.

en: @type: reverted %title revision %revision.
et: @type: muudetud tagasi %title %revision redaktsiooniks.

en: Missing plugin
et: Puuduv plugin

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: No results text
et: Tekst, mida näidatakse tulemuste puudumise korral

en: Text area (multiple rows) display format settings
et: Tekstiala (mitme reaga) kuvamise seaded

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
et: @type %title on ennistatud redaktsioonini %revision-date.
