Drupal LMS (1.1.1) - en to hu translation catalogue (123 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Label
hu: Címke

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Continue
hu: Folytatás

en: Created
hu: Létrehozva

en: Answer
hu: Válasz

en: 1 minute | @count minutes
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Score
hu: Eredmény

en: Revisions
hu: Változatok

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Authored by
hu: Szerző

en: Details
hu: Részletek

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Start
hu: Kezdete

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Class
hu: Osztály

en: false
hu: hamis

en: true
hu: igaz

en: Student
hu: Diák

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Full text
hu: Teljes szöveg

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: activity
hu: Tevékenység

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Current status
hu: Jelenlegi állapot

en: Results
hu: Eredmények

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Changed
hu: Módosítva

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Finished
hu: Kész

en: Mandatory
hu: Szükséges

en: 1 second | @count seconds
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: @count másodperc

en: Classes
hu: Osztályok

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Passed
hu: Kihagyott

en: @type: deleted %title revision %revision.
hu: @type: %title %revision. változata törölve lett.

en: Selection type
hu: Kiválasztás típusa

en: Started
hu: Indult

en: Target
hu: Cél

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Activities
hu: Tevékenységek

en: Select references
hu: Hivatkozások kiválasztása

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: In progress
hu: Folyamatban

en: Is one of
hu: Egy ezek közül

en: Course
hu: Kurzus

en: Correct
hu: Helyes

en: Backwards navigation
hu: Visszalépés

en: Maximum Score
hu: Legtöbb pont

en: Maximum score
hu: Maximális eredmény

en: Invalid
hu: Érvénytelen

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
hu: %title @type %revision-date dátumú változatának törlése megtörtént.

en: @type: reverted %title revision %revision.
hu: @type: %title %revision. változatra visszaállítva.

en: Random order
hu: Véletlenszerű rendezés

en: Description Field
hu: Leírás mező

en: Activity ID
hu: Tevékenység azonosító

en: Evaluated
hu: Értékelt

en: No randomization
hu: Nincs véletlenszerű rendezés

en: Are you sure you want to revert the revision?
hu: A változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision?
hu: A változat biztosan törölhető?

en: Get Started
hu: Vágjunk is bele!

en: Missing plugin
hu: Hiányzó beépülő

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Group permission
hu: Csoportjogosultság

en: Not selected
hu: Nincs kiválasztva

en: No results text
hu: Eredmények helyett megjelenítendő szöveg

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Correct?
hu: Helyes?

en: Invalid request.
hu: Érvénytelen kérés.

en: Delete entities
hu: Entitások törlése

en: activities
hu: tevékenységek

en: Create @label
hu: @label létrehozása

en: Text area (multiple rows) display format settings
hu: Szövegmező (többsoros) megjelenítési formátumának beállításai

en: Score:
hu: Pontszám:

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
hu: @type %title vissza lett állítva a %revision-date időpontban használt változatra.

en: Select this item
hu: Elem kiválasztása

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: Output the URL as text
hu: Webcím megjelenítése szövegként

en: Create @entity_type
hu: @entity_type létrehozása

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
hu: Az automatikusan kiegészített javaslatok számának felső határa.
