Drupal LMS (1.1.10) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
