Drupal LMS (1.1.10) - en to lt translation catalogue (88 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Created
lt: Sukurta

en: Answer
lt: Atsakymas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: 1 minute | @count minutes
lt[0]: @count  minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Roles
lt: Rolės

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: N/A
lt: N/D

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Details
lt: Išsamiai

en: Owner
lt: Savininkas

en: Start
lt: Pradžia

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Class
lt: Klasė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Current status
lt: Dabartinė būsena

en: Results
lt: Rezultatai

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: @type: deleted %title revision %revision.
lt: @type: pašalinta %title versija %revision.

en: Started
lt: Pradėta

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Select references
lt: Pasirinkite nurodymą

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Created by
lt: Sukurė

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: - All -
lt: - Visos -

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
lt: Versija iš %revision-date @type %title pašalinta.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lt: @type: sugrąžinta %title versija %revision.

en: Weight for @title
lt: @title svoris
