Drupal LMS (1.1.12) - en to ca translation catalogue (106 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Created
ca: Creat

en: Answer
ca: Resposta

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: 1 minute | @count minutes
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Comment
ca: Comentari

en: Score
ca: Puntuació

en: Published
ca: Publicat

en: Warning
ca: Avís

en: N/A
ca: No aplica

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Details
ca: Detalls

en: Owner
ca: Propietari

en: Start
ca: Inici

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Class
ca: Classe

en: false
ca: fals

en: true
ca: cert

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Full text
ca: Text complet

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Activity
ca: Activitat

en: Revert
ca: Reverteix

en: Current status
ca: Estat actual

en: Results
ca: Resultats

en: Plugin
ca: Connector

en: Changed
ca: Canviat

en: Failed
ca: Fallat

en: Finished
ca: Fi

en: Mandatory
ca: Obligatori

en: Selection
ca: Selecció

en: Apply
ca: Aplica

en: 1 second | @count seconds
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
ca: @type: suprimit %title amb revisió %revision.

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Activities
ca: Activitats

en: Credits
ca: Crèdits

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: In progress
ca: En procés

en: Is one of
ca: És un de

en: Correct
ca: Correcte

en: Invalid
ca: Invàlid

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Placeholder
ca: Marcador

en: - All -
ca: - Tot -

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ca: S'ha esborrat la revisió de %revision-date de @type %title.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ca: @type: s'ha tornat enrere la revisió %revision del %title.

en: Random order
ca: Ordre aleatori

en: Evaluated
ca: Evaluat

en: Are you sure you want to revert the revision?
ca: Esteu segur de voler revertir la revisió?

en: Are you sure you want to delete the revision?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió?

en: Get Started
ca: Comença

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: No results text
ca: Text quan no hi ha resultats

en: Master
ca: Mestre

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Output the URL as text
ca: Mostra l'URL com a text

en: Create @entity_type
ca: Crea @entity_type

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
ca: Nombre màxim de suggeriments de l'autocompletat.
