Drupal LMS (1.1.12) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: Details
mk: Детали

en: - All -
mk: - Сите -
