Drupal LMS (1.1.12) - en to ms translation catalogue (68 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Title
ms: Tajuk

en: Next
ms: Seterusnya

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Group
ms: Kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: General settings
ms: Seting umum

en: True
ms: Benar

en: Default
ms: Lalai

en: Update
ms: Kemas kini

en: Add
ms: Tambah

en: User
ms: Pengguna

en: Continue
ms: Teruskan

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Page
ms: Halaman

en: 1 hour | @count hours
ms[0]: 1 jam
ms[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
ms[0]: 1 hari
ms[1]: @count hari

en: Selected
ms: Terpilih

en: Revision ID
ms: ID penyemakan semula

en: Comment
ms: Komen

en: Score
ms: Skor

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Revisions
ms: Semakan

en: Warning
ms: Amaran

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Details
ms: Butiran

en: Desc
ms: Menurun

en: Owner
ms: Pemilik

en: Class
ms: Kelas

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Size of textfield
ms: Saiz medan teks

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Full text
ms: Teks lengkap

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Results
ms: Keputusan

en: Failed
ms: Gagal

en: Finished
ms: Selesai

en: Apply
ms: Pohon

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin mengkembalikan semakan pada %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin memadamkan semakan pada %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
ms: @type: telah dipadamkan %title semakan %revision.

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: Warning message
ms: Mesej amaran

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Machine-readable name
ms: Nama yang boleh dibaca oleh mesin.

en: Copy of the revision from %date.
ms: Salin semakan dari %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ms: Semakan daripada %revision-date bagi @type %title telah dihapuskan.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ms: @type: dikembalikan %title ke semakan %revision.

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title

en: Asc
ms: Menaik
