Drupal LMS (1.1.13) - en to eu translation catalogue (58 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Created
eu: Sortua

en: 1 minute | @count minutes
eu[0]: minutu 1
eu[1]: @count minutu

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Warning
eu: Kontuz

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Owner
eu: Jabea

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Full text
eu: Testu osoa

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Current status
eu: Uneko egoera

en: Results
eu: Emaitzak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Finished
eu: Amaituta

en: 1 second | @count seconds
eu[0]: Segundu 1
eu[1]: @count segundu

en: Started
eu: Hasita

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
