Drupal LMS (1.1.14) - en to az translation catalogue (75 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Created
az: Yaradıldı

en: Answer
az: Cavab

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Selected
az: Seçildi

en: Roles
az: Rollar

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Comment
az: Şərh

en: Score
az: Hesab

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: N/A
az: Yox

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Details
az: Detallar

en: Owner
az: Sahib

en: Link text
az: Link mətni

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Full text
az: Tam mətn

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Revert
az: Qaytarma

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: @type: deleted %title revision %revision.
az: @type: silindi %title revision %revision.

en: Selection type
az: Seçim növü

en: Target
az: Hədəf

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Bundle
az: Paket

en: Is one of
az: Biridir

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
az: @type %title of %revision -tarixindən olan versiya silindi.

en: @type: reverted %title revision %revision.
az: @type: geri çevrildi %title revision %revision.

en: Get Started
az: Başlamaq

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: No results text
az: Nəticə mətni yoxdur

en: Text area (multiple rows) display format settings
az: Mətn sahəsi (birdən çox sıra) format parametrlərini göstərin

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
az: @type %title %revision-date tarixindən düzəlişə qaytarıldı.

en: Output the URL as text
az: URL-i mətn kimi çıxarın

en: Create @entity_type
az: @entity_type yaradın

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
az: Avtomatik tamamlama təkliflərinin maksimum sayı.
