Drupal LMS (1.1.15) - en to be translation catalogue (67 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: Created
be: Створана

en: Answer
be: Адказ

en: 1 minute | @count minutes
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хвілін
be[2]: @count хвілін

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: Selected
be: Выбраны

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Comment
be: Каментар

en: Score
be: Адзнака

en: Revisions
be: Версіі

en: Warning
be: Увага

en: N/A
be: Не даступна

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Details
be: Падрабязна

en: Owner
be: Уладальнік

en: Start
be: Пачатак

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Authored on
be: Дата:

en: Full text
be: Поўны тэкст

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Results
be: Вынікі

en: Finished
be: Завершана

en: 1 second | @count seconds
be[0]: 1 секунда
be[1]: @count секунды
be[2]: @count секундаў

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
be: @type: выдалены %title з версіі %revision.

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Bundle
be: Набор

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
be: Версія ад %revision-date з @type %title была выдалена.

en: @type: reverted %title revision %revision.
be: @type: вернуты %title версіі %revision.

en: Weight for @title
be: Вага для @title
