Drupal LMS (1.1.15) - en to ps translation catalogue (40 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: 1 hour | @count hours
ps[0]: ۱ ساعت
ps[1]: @count ساعتونه

en: 1 day | @count days
ps[0]: ۱ ورځ
ps[1]: @count ورځې

en: Selected
ps: غوره شوي

en: Comment
ps: تبصره

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Details
ps: سپړنې

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Full text
ps: ټول متن

en: Activity
ps: چارندتیا

en: Results
ps: پایلې

en: Plugin
ps: لګون

en: Target
ps: موخه

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: Bundle
ps: بنډل
