Drupal LMS (1.1.16) - en to bg translation catalogue (51 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Back
bg: Назад

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: Created
bg: Създадено

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Selected
bg: Избрано

en: Comment
bg: Коментар

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Details
bg: Детайли

en: Authored on
bg: Написано на

en: Full text
bg: Пълен текст

en: Revert
bg: Връщане

en: Results
bg: Резултати

en: Finished
bg: Приключен

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
bg: @type: изтрита %title редакция %revision.

en: Started
bg: Начало

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
bg: Редакцията от %revision-date на @type %title е изтрита.

en: @type: reverted %title revision %revision.
bg: @type: върната %title редакция %revision.

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
