Drupal LMS (1.1.16) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Revision ID
de: Revisions-ID

en: Warning
de: Warnig

en: Size of textfield
de: Grössi vom Textfäld

en: Finished
de: Abgschlosse
