Drupal LMS (1.1.16) - en to hy translation catalogue (51 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: 1 minute | @count minutes
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Selected
hy: ընտրված

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: 1 second | @count seconds
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
