Drupal LMS (1.1.16) - en to kk translation catalogue (43 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Created
kk: Құрылған

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Selected
kk: Тандалған

en: Comment
kk: Пікір

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Full text
kk: Толық мәтін

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Finished
kk: Аяқталды

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: @type: deleted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясы жойылды.

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
kk: @type %title %revision-date күніндегі ревизиясы жойылды.

en: @type: reverted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясына қайтарылды.
