Drupal LMS (1.1.3) - en to bo translation catalogue (65 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Full text
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Finished
bo: ལེགས་གྲུབ་བྱུང་བ།

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bo: %revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་དེ་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: @type: deleted %title revision %revision.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་%revision་སུབ་ཚར།

en: Selection type
bo: གདམ་གསེས་ཀྱི་རིགས

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ

en: Invalid
bo: ཕན་ནུས་མེད་པ

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
bo: @type %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི་%revision-date་བསུབ་ཟིན།

en: @type: reverted %title revision %revision.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་དེ་བསྒྱུར་བཅོས་%revision་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱས་ཟིན།

en: Missing plugin
bo: ཕྱི་སྣོན་ཚང་མེད་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
