Drupal LMS (1.1.3) - en to km translation catalogue (56 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Continue
km: បន្ត

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: 1 hour | @count hours
km[0]: @count ម៉ោង

en: 1 day | @count days
km[0]: @count ថ្ងៃ

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: N/A
km: គ្មាន

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Full text
km: អត្ថបទ​ពេញ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​ដាក់​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​ពី %revision-date ឬ ?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​លុប​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date ឬ ?

en: @type: deleted %title revision %revision.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ %revision ។

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Copy of the revision from %date.
km: ច្បាប់​ថត​ចម្លង​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %date ។

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date នៃ @type %title ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: @type: reverted %title revision %revision.
km: @type ៖ បាន​ត្រឡប់ %title ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ %revision ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
