Drupal LMS (1.1.4) - en to sq translation catalogue (44 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Created
sq: Krijuar

en: 1 hour | @count hours
sq[0]: 1 orë
sq[1]: @count orë

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Details
sq: Hollësi

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Full text
sq: Teksti i plotë

en: Revert
sq: Rikthe

en: Results
sq: Rezultatet

en: Finished
sq: Përfundoi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sq: @type: u eleminua revizioni %revision i %title.

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
sq: Revizioni nga %revision-date i @type %title u eleminua.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sq: @type: rikthyer %title revizioni %revision.

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
