Drupal LMS (1.1.5) - en to ka translation catalogue (44 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Created
ka: შექმნილია

en: 1 minute | @count minutes
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Score
ka: ქულა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Details
ka: დეტალები

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Full text
ka: სრული ტექსტი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Results
ka: შედეგები

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Finished
ka: დასრულებულია

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
