Drupal LMS (1.1.6) - en to lv translation catalogue (80 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Created
lv: Izveidots

en: Answer
lv: Atbilde

en: 1 minute | @count minutes
lv[0]: @count minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Comment
lv: Komentārs

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: N/A
lv: N/P

en: Authored by
lv: Autors

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Start
lv: Sākt

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Results
lv: Rezultāti

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Changed
lv: Labots

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: 1 second | @count seconds
lv[0]: @count sekunde
lv[1]: @count sekundes
lv[2]: @count sekundes

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Passed
lv: Nokārtots

en: @type: deleted %title revision %revision.
lv: @type: dzēsta %title revīzija %revision.

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: Started
lv: Sākts

en: Target
lv: Mērķis

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Backwards navigation
lv: Pārvietošanās atpakaļ

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lv: @type: atgriezta %title revīzija %revision.

en: Evaluated
lv: Novērtēts

en: Are you sure you want to delete the revision?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju?

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: No results text
lv: Tukša rezultāta teksts

en: Revision of @type %title has been deleted.
lv: @type %title revīzija tika dzēsta.
