Drupal LMS (1.1.9) - en to hr translation catalogue (74 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: User
hr: Korisnik

en: Continue
hr: Nastavi

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
hr[0]: @count dan
hr[1]: @count dana
hr[2]: @count dana

en: Selected
hr: Odabrano

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Comment
hr: Komentar

en: Score
hr: Rezultat

en: Published
hr: Objavljeno

en: Revisions
hr: Revizije

en: Warning
hr: Upozorenje

en: N/A
hr: N/D

en: Authored by
hr: Autor

en: Details
hr: Detalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Start
hr: Početak

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Full text
hr: Cijeli tekst

en: Parameters
hr: Parametri

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Revert
hr: Vrati

en: Results
hr: Rezultati

en: Finished
hr: Završeno

en: Selection
hr: Odabir

en: Apply
hr: Primjeni

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
hr: @type: uklonjena %title revizija %revision.

en: Started
hr: Započeto

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
hr: Revizija od %revision-date od @type %title je uklonjena.

en: @type: reverted %title revision %revision.
hr: @type: vraćen %title revizija %revision.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Asc
hr: Uzlazno
