Drupal LMS (1.1.9) - en to mn translation catalogue (40 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Answer
mn: Хариулт

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 өдөр
mn[1]: @count өдөр

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Revert
mn: Буцаах

en: Finished
mn: Дууссан
