LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Enabled
ar: مفعل

en: User
ar: مستخدم

en: Comment
ar: التعليق

en: Messages
ar: الرسائل

en: Activity
ar: النشاط
