LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Enabled
az: Qoşulub

en: User
az: İstifadəçi

en: Comment
az: Şərh

en: Messages
az: Mesajlar

en: Activity
az: Fəaliyyət
