LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ
