LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: User
bs: Korisnik

en: Comment
bs: Komentar

en: Messages
bs: Poruke

en: Activity
bs: Aktivnost
