LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Enabled
ca: Habilitat

en: User
ca: Usuari

en: Comment
ca: Comentari

en: Messages
ca: Missatges

en: Activity
ca: Activitat
