LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: User
cs: Uživatel

en: Comment
cs: Komentář

en: Messages
cs: Zprávy

en: Activity
cs: Aktivita
