LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: User
da: Bruger

en: Comment
da: Kommentar

en: Messages
da: Beskeder

en: Activity
da: Aktivitet
