LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Enabled
es: Activado

en: User
es: Usuario

en: Comment
es: Comentario

en: Messages
es: Mensajes

en: Activity
es: Actividad
