LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Enabled
et: Lubatud

en: User
et: Kasutaja

en: Comment
et: Kommentaar

en: Messages
et: Sõnumid

en: Activity
et: Tegevus
