LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Messages
eu: Mezuak

en: Activity
eu: Aktibitate
