LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Enabled
fi: Käytössä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Messages
fi: Viestit

en: Activity
fi: Aktiivisuus
