LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Enabled
fr: Activé

en: User
fr: Utilisateur

en: Comment
fr: Commentaire

en: Activity
fr: Activité

en: Course
fr: Cours

en: Membership request approved
fr: Demande d'adhésion approuvée

en: Membership request rejected
fr: Demande d'adhésion rejetée
