LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Enabled
gl: Activado

en: User
gl: Usuario/a

en: Comment
gl: Comentario

en: Messages
gl: Mensaxes
