LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ
