LMS Messages (1.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Enabled
he: מופעל

en: User
he: משתמש

en: Comment
he: תגובה

en: Messages
he: מסרים

en: Activity
he: פעילות
